Salon Kosmetyczny Magiczna Depilacja Biała Podlaska. Gabinet

Przejdź do treści

Menu główne:

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy


Peeling kawitacyjny - jest to zabieg bezbolesnego oczyszczania skóry, który wykonywany jest za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na efektywne oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest ( zauważalna w widoczny sposób) skóra odnowiona i odświeżona.
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Dodatkowe zalety peelingu kawitacyjnego:
- usuwa przebarwienia naskórkowe;
- bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi, dekoltu i pleców;
- regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne;
- przyspiesza mikrokrążenie;
- pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące;
- głęboko nawilża poprzez mikromasaż;
- poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego;
- poprawia strukturę blizn ;
-pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę;

Zabieg składa się z : peeling kawitacyjny +
serum wprowadzone w głąb skóry za pomocą ultradźwięków+ algi + krem  (wszystko indywidualnie dobrane do każdej cery)

Cena: 80 zł
Poza oczyszczaniem, dzięki dobraniu odpowiedniego serum możemy np. wzmocnić naczynka, ujędrnić skórę czy znormalizować cerę trądzikową. Zapraszamy do wypróbowania.

Kwasy AHA I BHA (kwasy owocowe)
1. Kwas glikolowy - stężenia od 25% do 70% - posiada najmniejszą cząsteczkę, dla tego ma dużą zdolność penetracji skóry i wykazuje największą aktywność.
Wskazania : blizny i przebarwienia po trądzikowe, przebarwienia posłoneczne, nierówny koloryt skóry, rozjaśnienie skóry, ogólna regeneracja naskórka, potrzeba głębokiego oczyszczenia skóry, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, trądzik zaskórnikowy i grudkowy, potrzeba uaktywnienia syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
Cena: 130 zł

2. Kwas migdałowy 40% - 50% - zabieg jest przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną opaleniznę.
Działanie: skóra zostaje odmłodzona, ujędrniona, uelastyczniona i wygładzona. Opalenizna równomierna i świetlista.
Cena: 100 - 120 zł

3. Kwasy pod oczy - zabieg przeznaczony dla osób z biologicznym starzeniem się skóry wokół oczu, ze zmarszczkami i bruzdami mimicznymi, z workami i cieniami pod oczami oraz z wiotkością i zanikiem elastyczności skóry.
Działanie: wyraźne zmniejszenie częstotliwości skurczów mięśni (działanie podobne do efektu botoxu), redukcja istniejących zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych, redukcja opuchnięcia i cieni pod oczami, intensywne wygładzenie, napięcie i nawilżenie skóry.
Cena: 50 zł


d'Arsonwalizacja - zabieg ten polega na wykorzystaniu do celów leczniczych prądów o częstotliwości w granicach od 300 do 500 kHz. Iskrzenie, które powstaje miedzy elektrodą a skorą ma korzystny wpływ na tkankę podskórną, mięśnie twarzy - ustalając mimikę. Wytwarzający się ozon posiada działanie dezynfekujące. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, lepsze odżywianie i przemianę materii w tkance skórnej. Zabieg darsonwalizacji działa przeciw trądzikowi, przedwczesnemu więdnięciu skóry oraz przeciw wypadaniu włosów.
Karnet (10 zabiegów): 100zł

Masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku - masaż to jedna z najstarszych form leczenia. Potrafi przynieść ulgę spiętemu i obolałemu ciału, dać chwilę wytchnienia umysłowi. Tak samo jak można poddać się masażowi pleców tak też można masować twarz. Liczne badania dowiodły, że regularny masaż twarzy sprawia, że jej skóra staje się jędrniejsza, gładsza, pełna życia. Masaż pomoże skórze pozbyć się toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, przywróci skórze równowagę wodną i uwolni mięśnie twarzy od napięcia. Pomoże również redukować zmarszczki. Z dobrodziejstw masażu twarzy mogą korzystać również mężczyźni.
Cena: 50 zł


Trwałe przedłużanie rzęs metodą "1 : 1" ("one to one")
Rzęsy jedwabne - Cena: 160 zł.
Cena dopełnienia po 3 tyg. do 5 tyg.(wszystko zależy od tego, jak szybko wypadają naturalne rzęsy): rzęsy jedwabne:100 zł

Gwarantujemy pełne zadowolenie z zabiegu.
Przekonaj się sama co znaczy "jakość i profesjonalizm".
Czas trwania zabiegu: ok. 2,5 godziny.


Trwałe przedłużanie rzęs metodą "2 : 1" ("two to one")
Rzęsy jedwabne - Cena: 180 zł.
Cena dopełnienia: 100-120zł


Zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodą kępkową
Cena : 3 zł za kępkę
jedno oko: ok. 7  kępek = 21 zł
Kępki utrzymują się do 1 tygodnia.
Najlepiej jest zrobić te rzęsy przed jakimś wyjściem, imprezą, spotkaniem...
Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.

Henna brwi   +    regulacja
Cena: 10 zł           Cena: 10 zł

Henna rzęs
Cena: 15 zł

ZABIEGOM PIELĘGNACYJNYM TWARZY TOWARZYSZY NA ŻYCZENIE AROMATERAPIA I MUZYKOTERAPIA!!!


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego