Zabiegi Medycyny Estetycznej - Salon Kosmetyczny Magiczna Depilacja

Zapraszamy
Przejdź do treści
Wygładzanie zmarszczek mimicznych - Toksyna botulinowa - "Botox"
 
poziome zmarszczki czoła u kobiet – 500 zł
poziome zmarszczki czoła u mężczyzn – 550 zł
pionowe zmarszczki czoła tzw. "lwia zmarszczka" – 500 zł
zmarszczki przy oczach tzw. "kurze łapki" – 550zł
dwie z powyższych okolic – 950zł
trzy z powyższych okolic – 1300 zł

Modelowanie twarzy, wypełnianie bruzd, rewitalizacja skóry - Wypełniacze:
bruzdy nosowo-wargowe – 700zł / 1 ampułko/strzykawka
lifting policzków - 800zł / 1 ampułko/strzykawka
modelowanie/rewitalizacja ust - 700zł / 1 ampułko/strzykawka

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia twarzy preparatem R-fine – 500 zł

R-Fine to czysty kwas hialuronowy stosowany do zabiegów mezoterapii, który uzupełnia poziom nawilżenia i elastyczności skóry. Hialuronian sodu jest substancją naturalnie występującą w komórkach skóry. Z wiekiem ilość tej substancji zmniejsza się, czego rezultatem są pojawiające się zmarszczki, dlatego zadaniem R-Fine jest uzupełnienie jego deficytu. Zabieg z użyciem tego preparatu to bezpieczny , łagodny i naturalny sposób odmładzania i rewitalizacji skóry. R-Fine zalecany jest w celu ogólnego odmłodzenia i zagęszczenia skóry.

Mezoterapia twarzy i szyi preparatem S-line – 650 zł

CYTOCARE s Line to więcej niż produkt o działaniu przeciwstarzeniowym. Działa on synergicznie zarówno w głębokim, jak i powierzchniowych warstwach skóry, co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację.
CYTOCARE S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną.
Ekskluzywna formuła preparatu, zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50 sprawia, że skóra staje się zagęszczona, elastyczna i chroniona na działania zewnętrzne dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów.
CYTOCARE S Line ma zastosowanie w celu rewitalizacji, nawilżenia skóry.
Mezoterapia okolic oczu preparatem Dermaheal Dark Circle Solution - 200zł
Dermaheal Dark Circle Solution to preparat przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu. Dzięki szczególnej formule, bogatej w peptydy biomimetyczne, redukuje cienie pod oczami, rozświetla i rozjaśnia, redukuje drobne zmarszczki okolic oczu, pielęgnuje skórę zapewniając silne działanie profilaktyczne antiaging. Preparat redukuje oznaki zmęczenia, nadaje świeży wygląd wrażliwym okolicom oczu.
Mezoterapia na przebarwienia Dermaheal SB
Działanie:  rozjaśniające, wyrównujące koloryt skóry. Redukuje syntezę melaniny, zapobiega dalszej pigmentacji skóry. Pozostawia skórę gładką, miękką, pełną zdrowego blasku.
Cena:  ustalana indywidualnie w zależności od powierzchni objętej zabiegiem

Mezoterapia Mesoestetic Mesohyal™ Vitamin C
Mesoestetic Mesohyal™ Vitamin C jest polirewitalizującym koktajlem o silnych właściwościach przeciwrodnikowych i rozjaśniających. Preparat zawiera wysokie stężenie witaminy C, sole mineralne oraz kwas hialuronowy. Jest przeznaczony w terapii przeciwstarzeniowej skóry z oznakami starzenia narażonej na promieniowanie UVA/UVB. Preparat zalecany jest dla osób z nierównomiernym kolorytem skóry, hiperpigmentacją. Ma również działanie napinające, przywraca jędrność, elastyczność, redukuje drobne zmarszczki i nierówności. Preparat może być stosowany do mezoterapii na skórę głowy dla osób z problemem łojotokowego zapalenia skóry.
Mesohyal™ Vitamin C neutralizuje wolne rodniki a także wspomaga syntezę alfa-tokoferolu, który jest aktywną postacią witaminy E - zasadniczego składniego chroniącego błony komórkowe przed utlenianiem. Preparat zwiększa odporność skóry na wpływ promieniowania słonecznego UVA/UVB. Ma działanie depigmentujące, wyrównuje koloryt skóry, hamując aktywność tyrozynazy chroni przed hiperpigmentacją.
Preparat ma właściwości aktywującą syntezę kolagenu w skórze, dzięki czemu ma działanie przeciwstarzeniowe.
Cena: 250zł/ cała twarz

Mezoterapia  na wiotką, rozciągniętą skórę Stretchcare
Stretchcare® to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE (dimetyloaminoetanol), pierwiastki Cu-Zn oraz witaminę B5, by uzyskać maksymalny efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Dzięki unikatowej kompozycji jest jednym z najskuteczniejszych koktajli do mezoterapii igłowej w walce z wiotką skórą.
Wskazania:
 • zwiotczała i wiotczejąca skóra
 • rozstępy
 • przebarwienia skórne
 • napięcie i wzmocnienie tkanek      skórnych
 • poprawa witalności skóry
Cena: 150zł/1 ampułkę

Mezoterapia na wypadające włosy HairCare/ Dermaheal HL/ HAIR COCKTAIL
Działanie:  
odbudowa równowagi skóry głowy, pobudzenie wzrostu odżywionych włosów, zapobieganie utraty włosów spowodowane: złą dietą, stresem, zmęczeniem, czy ciążą, stymulowanie wzrostu oraz spowalnianie wypadania włosów, poprawa struktury włosa, zapobieganie łupieżowi.
Cena: 150zł

Mezoterapia na wypadające włosy Dr Cyj Hair Filler
Wyjątkowo skuteczny preparat stworzony do walki z wypadaniem włosów. Nowoczesna, opatentowana kompozycja zawierająca w swoim składzie kwas hialuronowy oraz aż siedem peptydów biomimetycznych (Dekapeptyd-10, Dekapeptyd-18, Dekapeptyd-28, Oktapeptyd-2, Oktapeptyd-11, Oligopeptyd-54, Oligopeptyd-71) daje rewelacyjne rezultaty w terapii problemów z włosami.
Dr Cyj Hair Filler oprócz wyjątkowych składników aktywnych oferuje również zupełnie unikalną technologię gwarantującą długotrwałe uwalnianie się substancji aktywnych. Dzięki temu preparat uwalnia się stopniowo przez okres nawet dwóch tygodni po zabiegu i zapewnia stałe pobudzenie komórek. To przełomowa metoda w walce z wypadaniem włosów. Jest certyfikowanym wyrobem medycznym.
Rezultaty terapii Dr Cyj Hair Filler:
 • Powstrzymanie wypadanie włosów
 • Stymuluje odrost włosów
 • Rewitalizuje mieszki włosowe
 • Zagęszcza i pogrubia włosy
 • Poprawia ukrwienie skóry głowy i pobudza krążenie
 • Pielęgnuje skórę głowy
 • Skuteczna w walce z alopecją
 • Zalecana również jako terapia wspomagająca przy przeszczepie włosów (przed i po)
 
Dr Cyj Hair Filler to wysoko stężony preparat peptydowy w wygodnej ampułkostrzykawce gotowej do zabiegu.
Działanie kompleksu peptydowego:
 • Pobudzenie angiogenezy w      obrębie mieszków włosowych
 • Zahamowanie apoptozy
 • Stymulacja wzrostu włosa
 • Aktywacja wzrostu włosa poprzez      białka Wnt
 • Pobudzenie komórek      macierzystych
 • Namnażanie keratynocytów
 • Zablokowanie wpływu DHT      powodującego łysienie
 • Zatrzymanie wypadania włosów
 • Przywrócenie pigmentacji włosów
 • Formowanie nowych włosów
Cena: 600zł

Mezoterapia na cellulit z 20% L-karnityną i kwasem hialuronowym
Carnitine jest preparatem o działaniu antycellulitowym i wyszczuplającym. Widocznie redukuje zbity cellulit i przyśpiesza miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. Carnitine jest oparty o nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór L-karnityny, która jest aminowkasem zaangazowanym w metabolizm kwasów tłuszczowych. Jest to fizjologiczny "nośnik" transportujący kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie występuje utlenianie i późniejsze uwalnianie energii. Skuteczność L-karnityny zwiększa się, gdy seria zabiegów uzupełniona jest zwiększoną aktywnością fizyczną klienta.
Cena: 150zł/1 ampułkę
Copyright © Salon Kosmetyczny Magiczna Depilacja 2008 - 2020
Wróć do spisu treści