Salon Kosmetyczny Magiczna Depilacja Biała Podlaska. Gabinet

Przejdź do treści

Menu główne:

Peelingi chemiczne
(kosmoceutyki IMAGE Skin Care z USA niedostępne dla zwykłego klienta (w detalu), stosowane tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych i klinikach estetycznych)

 
1. I PEEL - WRINKLE  LIFT SOLUTION - Glicol z Retinolem
Przeznaczony dla skór dojrzałych i/lub problematycznych.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

- Skóra dojrzała (wszystkie typy starzenia się skóry)

- Nierównomierna pigmentacja


- Widoczne zmarszczki

- Sucha, szorstka w dotyku skóra

- Zmęczona, szara w kolorze

- Tłusta, z trądzikiem wieku dojrzałego

- Skóra osób palących papierosy

- Przetłuszczająca się skóra


Zabieg, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Peeling tworzy roztwór kwasu glikolowego i retinolu. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek (jego cząsteczka jest najmniejsza spośród wszystkich tworzących alfa-hydroksykwasy), dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych - tu retinolu. Witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

Ustalając serię zabiegów należy uwzględnić wskazania i dostosować ją do indywidualnych potrzeb skóry. Optymalna seria, to 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. W przypadku skóry z problemami trądzikowymi (wie
ku dojrzałego), pomiędzy zabiegami, można mechanicznie oczyszczać skórę wówczas eksfoliacja odbywa się co 2 tygodnie.
Po zakończeniu całej serii, należy zachować profilaktykę zapobiegawczą wykonując zabieg co 4-5 tygodni.


Cena: 150zł za 1 zabieg
Czas zabiegu: ok. 50 min


2.
I PEEL - SIGNATURE FACE LIFT SOLUTION - zabieg z 30% witaminą C
Przeznaczony dla skór z problemami naczyniowymi, skór wrażliwych i suchych.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

-
Trądzik różowaty, rumień

- Sucha, mocno odwodniona skóra

- Skóra wrażliwa

- Skóra szara w kolorze, zmęczona - np. u osób palących papierosy

- Naprzemiennie z zabiegiem mikrodermabrazji dla uzyskania lepszych efektów

- Pielęgnacja skóry kobiet w ciąży

- Po zabiegach chirurgii plastycznej

W
itaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliacj
ę, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C - obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną.

Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym.

Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.


Cena: 150zł za 1 zabieg
Czas zabiegu: ok. 50 min


3. I PEEL -
PERFECTION LIFT SOLUTION - 60% mieszanka kwasów
Przeznaczony dla skór dojrzałych i/lub problematycznych, z przebarwieniami.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

- "Odmłodzenie skóry"- wygładzenie zmarszczek

- Zmniejszenie uszkodzeń posłonecznych

- Zaburzona pigmentacja


- Wyrównanie barwy i powierzchni skóry, nierówności pozapalne

- Skóra tłusta, łojotokowa - trądzik

N
ajnowszy peeling - preparat będący najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem łączącym złuszczanie (kwasy: salicylowy i mlekowy oraz rezorcyna), regulację (retinol), ochronę antyoksydacyjną (komórki macierzyste z jabłoni i witamina C) oraz stymulację odnowy komórkowej (komórki macierzyste z jabłoni i peptydy).
Zawarte w roztworze składowe usuwają zmiany hiperkeratotyczne oraz wykazują działanie złuszczające. Połączenie rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym obniża jej toksyczność, a jednocześnie zwiększa właściwości keratolityczne. Miejscowo zastosowany wywołuje zmiany w naskórku podobne do obserwowanych po zastosowaniu retinoidów.

Witamina A (retinol) wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

Komórki macierzyste z jabłoni skutecznie neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników pełniąc funkcję ochronną i stymulują komórki macierzyste w warstwie podstawnej do produkcji nowych komórek.
Witamin
a C wspomaga komórki macierzyste w ochronie antyoksydacyjnej, a także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu zwiększając elastyczność skóry.

Peeling może być delikatny lub intensywny.
Pierwszego i drugiego dnia po zabiegu dochodzi
do ściągnięcia naskórka oraz ściemnienia skóry (skóra jest gładka i napięta). Naskórek zaczyna złuszczać się od 3-go dnia. Złuszczanie kończy się zwykle 5-go dnia. Od dnia zabiegu przez min. 7 dni zaleca się stosowanie kremu łagodzącego Balancing Bio Peptyde Creme marki IMAGE.
Zabieg zaleca się powtórzyć w odstępach 3-4 tygodniowych
.

Podczas zabiegu doznajemy różnych odczuć takich jak intensywne pieczenie, szczypanie. Po peelingu można zaobserwować  - łuszczenie skóry oraz tymczasowy rumień. Oba te objawy ustępują po kilku dniach.

Cena: 250zł za 1 zabieg.
Czas zabiegu: ok. 45 min

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego