Kosmetologia Estetyczna Magiczna Biała Podlaska

Kosmetologia Estetyczna Magiczna
Kosmetologia Estetyczna Magiczna
Przejdź do treści
Oczyszczanie organizmu (z j.angielskiego BODY DETOX)- Hydrosana Detox Foot SPA to rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczenia organizmu i przywrócenia mu optymalnej równowagi energetycznej. Hydrosana Detox Foot SPA stymuluje naturalną funkcję odtruwania organizmu, jego działanie przywraca właściwy potencjał energetyczny komórek i całego organizmu. W trakcie zabiegu moczenia nóg w specjalnym urządzeniu, usuwane są toksyny nagromadzone wskutek: przewlekłego stresu, nałogów, leczenia farmakologicznego, spożywania przetworzonej żywności nasyconej konserwantami, zanieczyszczenia środowiska itp.

Przebieg zabiegu oczyszczającego - zjawisko jonizacji Detoks jest to trzydziestominutowy relaksujący zabieg, w którym oczyszczenie organizmu następuje przez stopy zanurzone w urządzeniu wypełnionym ciepłą wodą z dodatkiem soli (która poprawia przewodzenie prądu). Przepływ prądu przez roztwór powoduje zjawisko jonizacji, korzystne dla organizmu ludzkiego. Jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Komórki zostają pobudzone i zaczynają prawidłowo pracować, w wyniku czego nasz organizm poprzez receptory na stopach oraz wielką liczbę porów (jest ich na każdej stopie ok. 2000), zarówno wydala toksyny do wody, jak i uzupełnia zwody niedobory żelaza. Bardzo ciekawym zjawiskiem powstającym podczas zabiegu jest zmiana koloru wody, które może być dla nas cennym źródłem informacji na temat kondycji naszego organizmu. Skład wody przed i po zabiegu wskazuje na wytrącanie się toksycznych substancji z organizmu.

Po kilku zabiegach patologiczny obraz komórek krwi ulega pozytywnemu przeobrażeniu. Znikają złogi zanieczyszczeń, powraca prawidłowy, regularny kształt krwinek - komórki odzyskują pełną zdolność do pełnienia swoich funkcji. W zdrowym organizmie w komórkach ciała przeważają ładunki ujemne. Środowisko takie sprzyja przyswajaniu składników odżywczych i swobodnym wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii. Na skutek choroby lub niewłaściwego odżywiania, przewlekłego stresu, ujemny potencjał komórki spada - słabnie wówczas zdolność komórek do samooczyszczania. Hydrosana Detox Foot SPA energetyzując ujemnie organizm, w ciągu kilku zabiegów przywraca tą równowagę.

ZALECENIA I DZIAŁANIE:

- oczyszczenie organizmu z pierwiastków ciężkich między innymi takich jak kadm, ołów, rtęć
- wspomaganie likwidacji obrzęków, nadmiernego pocenia się i przykrego zapachu nóg
- zwyrodnienia stawów pochodzenia reumatycznego, (skrzypienie stawów)
- przy chronicznym zmęczeniu, stanach obniżonego nastroju, depresji
- oczyszczanie po przebytych infekcjach, leczeniu antybiotykami
- wspomaganie leczenia farmakologicznego
- wspomaganie zabiegów kosmetycznych
- otyłość, cellulitis, poprawia metabolizm
- alergie: katar sienny, astma oskrzelowa
- schorzenia skórne: łuszczyca, trądzik
- zaburzenia ukrwienia kończyn, żylaki
- osłabiona praca wątroby, nerek i jelit
- podwyższony cholesterol
- wzmocnienie odporności
- zaburzenia hormonalne
- grzybica stóp
- nerwobóle

Nie należy stosować w przypadkach:
- ciąża
- zaburzenia czynności serca
- epilepsja
- dzieci do lat 8
- osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca albo innymi elektronicznymi implantami

Cennik

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe
Copyright © Kosmetologia Estetyczna MAGICZNA 2008 - 2025
Wróć do spisu treści