Kosmetologia Estetyczna Magiczna Biała Podlaska

Kosmetologia Estetyczna Magiczna
Kosmetologia Estetyczna Magiczna
Przejdź do treści
Inżynieria tkankowa – estGen

Inżynieria tkankowa to preparaty zawierające w swym składzie nowoczesne formy białek oraz czynników wzrostu, które powodują regenerację skóry. Wieloletnie badania w laboratoriach bioinżynierii tkankowej potwierdzają wysoką skuteczność preparatu estGen, którego inteligentna receptura pozwala rozwiązywać określony problem skóry, dostosowując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.
Terapia estGen polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji. Wykazuje szerokie zastosowanie przy użyciu aparatury mikroigłowej i sonoforezy.
EstGen:
- spłyca blizny (potrądzikowe i inne),
- usuwa/ i lub zmniejszenia przebarwienia o różnym pochodzeniu,
- zagęszcza i odmładza skórę,
- wypłyca/ minimalizuje zmarszczki.
Ponadto EstGen działa na:
- trądzik zapalny i bliznowaciejący,
- trądzik różowaty,
- łojotokowe zapalenie skóry,
- atopowe zapalenie skóry.
Jak wygląda terapia?
Żel bioaktywny Estgen może być aplikowany na skórę w połączeniu z sonoforezą i mezoterapią mikroigłową i peelingami mechanicznymi lub chemicznymi. W serii wykonuje się 2 - 5 zabiegów co 14-30 dni. Możliwe jest stosowanie żelu EstGen w domu przez klienta ściśle według wskazań kosmetologa. Po zabiegach, szczególnie z uszkodzeniem skóry, wymagane jest bezwzględne stosowanie się do zaleceń kosmetologa dotyczących zachowania higieny i pielęgnacji skóry.
Ceny innych powierzchni ustalane są indywidualnie podczas darmowych konsultacji.

Copyright © Kosmetologia Estetyczna MAGICZNA 2008 - 2025
Wróć do spisu treści